781 65 55 65

Klient biznesowy

Self Storage to doskonała alternatywa dla małej, średniej jak i dużej firmy.

To najtańsza alternatywa do wynajmu powierzchni na czas krótko i długoterminowy.

Z dodatkowej przestrzenie do przechowywania rzeczy mogą skorzystać klienci biznesowi w związku z prowadzoną działalnością. Wynajem boksu to doskonała sprawa dla tych firm, gdzie brakuje miejsca w lokalu, w którym prowadzona jest działalność. Wynajmując boks, firma zyskuje dodatkową przestrzeń i elastyczność wynajmowanej powierzchni magazynowej.

A więc dla kogo jest Self Storage? Krótko mówiąc dla wszystkich firm, które nie posiadają własnego magazynu, a wynajem hal magazynowych jest bardzo drogi. Dodatkowo funkcjonalność i elastyczność jest bardzo ograniczona.

Dla tych co cenią sobie swobodę to Wynamij box

Przykłady klientów biznesowych, dla których magazyn samoobsługowy będzie rozwiązaniem problemów:

Wynajem komórki krótko i długoterminowy to doskonałe rozwiązanie niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Nie musisz umawiać się na odebranie lub dostarczenie rzeczy do wynajmowanego pomieszczenia. Masz dostęp całodobowy. Ze skrytek mogą korzystać wszyscy przedsiębiorcy oraz ich pracownicy. Do magazynu bez problemy  podjedziesz dostawczym samochodem, ponieważ Magazyn samoobsługowy znajduje się na powierzchni wyłożonej kostką. Na terenie znajdują się dwa największe kontenery o powierzchni 18m2 i wysokości 2.5m.

Zapraszamy do współpracy. Wynajmując magazyn samoobsługowy usprawnisz działalność w swojej firmie