781 65 55 65

Self Storage

Profesjonalne magazyny samoobsługowe do self storage

Specjalizujemy się w wynajmowaniu powierzchni magazynowych dedykowanych do self storage. Jeśli szukają Państwo przestrzeni do przechowywania nadmiarowego dobytku, niepotrzebnych sprzętów lub obiektów dużych gabarytów - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty magazynów samoobsługowych. Oferowane przez nas kontenery są przeznaczone do indywidualnego wykorzystania, można w nich umieścić dowolnie wybrane obiekty (z wyłączeniem rzeczy, które są opisane w instrukcji korzystania z magazynu). Obiekt jest monitorowany przez cały okres przechowywania. 

Magazyny samoobsługowe - Warszawa i okolice

Nasza oferta self storage dotyczy wynajmu magazynów o różnej powierzchni, dostosowanych do różnych potrzeb naszych Klientów oraz ich dobytku. Wszystkie magazyny wykonane zostały z warstw blachy oraz naroży wzmacniających konstrukcję. Posiadają profesjonalne zasuwy, zabezpieczające przed włamaniem i ułatwiające ich otwieranie osobom uprawnionym. Dzięki zastosowaniu specjalnych mechanizmów rynnowych, magazyn można załadować lub opróżnić nawet w czasie deszczu, bez obaw o zmoczenie wnoszonych obiektów. Klienci wybierający nasze magazyny samoobsługowe mają nieograniczony dostęp do nich przez całą dobę, o każdej porze dnia i nocy. Z naszych usług korzystają odbiorcy prywatni i przedsiębiorcy z Warszawy i okolic. 

Wynajem self storage - zgodnie z potrzebami Klientów

Wiemy jak istotną sprawą jest przechowywanie dobytku. Dlatego naszym Klientom oferujemy możliwość wynajmu magazynów samoobsługowych na dowolnie wybrany przez nich okres. Do Państwa usług oddajemy magazyny o różnej powierzchni, od niewielkich komórek 3m2, do magazynów o powierzchni 18m2. Chętnie pomożemy Państwu w określeniu docelowego zapotrzebowania. Pomożemy obrać magazyn idealny do przechowywania umeblowania mieszkania, urządzeń i maszyn, sprzętów elektronicznych, asortymentu sklepowego. 

Obsługujemy między innymi osoby prywatne i firmy w czasie ich przeprowadzki lub opróżniających budynki w celu ich modernizacji. Z naszej oferty korzystają między innymi biura, archiwa, wypożyczalnie sprzętu sportowego. Chętnie pomożemy w bezpiecznym przechowaniu Państwa dobytku przez dowolnie wybrany okres. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne stawki, co w wielu sytuacjach pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z przechowywaniem swojego dobytku. 

Zapraszamy o kontaktu z naszą firmą w celu złożenia zamówienia, uzyskania szczegółowych informacji ofertowych oraz przedstawienia wstępnego kosztorysu usługi. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełne zadowolenie z wyboru naszych usług. Prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności magazynów i dopasowania do indywidualnych potrzeb.